Tükenenler

20 cm Vera Wang Lace Porselen Tabak

Wedgwood

684,00₺

Paylaş


ÜRÜN BİLGİSİ

Ürün Kodu : 80153/S:WED.50127201006
Ebat : Çap: 20 cm x Yükseklik: 2 cm
Ürün Yapısı : Fine Bone China Porselen
İçerik : 1 adettir.
Koleksiyon / Seri : Vera Wang Lace
Tedarik Süresi : Ortalama 1-2 iş günüdür.
Renk : Beyaz, Gümüş
20 cm fine bone china porselen tabak, beyaz zemin üzerine, gümüş rengi dantel ve çiçek desenli şerit ile detaylandırılmıştır. Ünlü gelinlik tasarımcısı Vera Wang tarafından tasarlanmıştır. Koleksiyon, abartısız zerafeti simgeliyor. Sofralarınızda görüntülemek istediğiniz, asil ve sade şıklığı yakalamak için bu koleksiyon çok uygun bir tercih olacaktır. Diğer parçalarıyla birlikte takım oluşturabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Fine Bone China yemek takımlarının en belirgin özelliği olan incelik, pürüzsüzlük ve transparanlıktır. Bu takımlarda kullanılan kemik tozu, dayanıklılığı beyazlığı ve şeffaflığı artırır. Işığı geçirecek kadar ince olan Fine Bone China yemek takımları, diğer porselen takımlara göre darbelere ve ısı değişimlerine göre çok daha dayanıklı olması sebebiyle kolayca kırılıp hasar görmez.

Bone China'nın dayanıklılığı aynı zamanda kahve, limon gibi leke oluşturabilecek maddelerin iz bırakmasını da önler.

Wedgwood, 1759'da kurulmuş bir markadır Markanın ürünleri, II. Catherine döneminden beri İngiliz hükümdarlarının sofralarında yer aldıkları için "kraliyet" statüsünü kazanmıştır. Kurulduğu zamandan beri marka kalitesini devam ettirdi ve üretim tekniklerini ve malzemelerini sürekli geliştirmeye devam etti. Dünyanın en iyi tasarımcılarından, Vera Wang enfes Wedgwood porselen ürünleri yaratmak için çalışıyor. Bugün Wedgwood porselene sahip olmak, ya bir zevke sahip olmak ya da dünyanın en iyi porselenlerine sahip olmak demektir. Ya da her ikisi de!

* Vade farksız 6 taksit imkanı!

Tek Çekim: 684,00₺
Sayı Taksit Toplam
2 342,00₺ 684,00₺
3 228,00₺ 684,00₺
4 171,00₺ 684,00₺
5 136,80₺ 684,00₺
6 114,00₺ 684,00₺

* Vade farksız 5 taksit imkanı!

Lüksbazaar'da oluşturacağınız siparişlerinizden puan kazanmaya başlayıp, biriken LüksPuanlarınızı, ister bir sonraki alışverişinizde, ister toplu bir şekilde biriktirip kullanabilirsiniz.

Puan durumunuzu incelemek için tıklayın

* LüksPuan biriktirmeye başlamak için üye olmanız gerekmektedir.

* Misafir olarak tamamlanan siparişlerde puan birikmemektedir.

*İndirimli ürünlerden veya İndirim kuponu kullanılmış ürünlerden puan kazanılmamaktadır.